Номінації Проекту-конкурсу. Акцент на мовне різноманіття. Діалог культур (стисло) 

15.11.2018

До участі у конкурсі запрошуються представники різних країн
і національностей, мовою яких перекладено творчість Шевченка. Вітаються також виступи представників української діаспори мовою оригіналу або мовами країн світу, так само як і учасників від України іноземними мовами. Вікових обмежень не встановлено.

Додатково у форматі «Діалог Культур» заохочується читання одного
з творів свого національного світоча, близького за духом Шевченкові
(мовою оригіналу або українською).

Номінації Проекту

Виступи учасників Проекту оцінюються журі за наступними напрямами:

 • Номінація «Наживо» (конкурсна). Читана мовами світу, співана, інсценізована (театралізована за уривками творів) Шевченкова поезія. Перевага надається двом останнім напрямам (включає підномінацію «Діалог Культур»).
 • Номінація «Відеоформат» (конкурсна). Відеозаписи читаної мовами світу, співаної та інсценізованої (театралізованої за уривками творів) Шевченкової поезії, а також зафільмовані флешмоби з І етапу Проекту. Вимоги аналогічні до номінації «Наживо» (включає підномінацію «Діалог Культур»).
 • Номінація «Мій Шевченко» (конкурсна).У зв'язку із великою кількістю робіт, присвячених Тарасові Шевченку, що надходять на конкурс, номінацію розділено на три підномінації: «Мій Шевченко: Літературний», «Мій Шевченко: Музично-театральний», «Мій Шевченко у художньо-прикладному втіленні». Малюнки, фотороботи, вишивки, композиції, авторські літературні та музичні твори, народна творчість «Шевченко надихає», театралізовані постановки, монологи, присвячені Шевченковій тематиці.
 • Номінація «Поза часом».Визначні шевченківські акції, підготовка до втілення яких потребує довготривалої підготовки і виходить за межі часових параметрів конкурсу (переможці визначаються протягом року).
 • Номінація «Пам'ять».Відзнака особистостей, які вже відійшли
  у вічність, проте залишили нащадкам творчі надбання, натхненні генієм Тараса Шевченка (переможці відзначаються протягом року).
  • Детальніше про номінації тут:

  https://2019shevchenkoup-com.webnode.com.ua/nominations/

Share
Tweet