Умови та порядок проведення конкурсу в рамках Проекту (стисло)

14.11.2018
  • Підготовчий етап: Центральний Оргкомітет рекомендує місцевим ініціативним групам у різних країнах світу й областях України створювати місцеві організаційні комітети (далі - МОК), які забезпечуватимуть координацію та проведення І та ІІ етапів Проекту на місцях.

!!! Реєстрація місцевих оргкомітетів: https://goo.gl/forms/hHofALyvuqy4QMIx2

  • Перший етап, приурочений до річниці з дня народження Тараса Шевченка, проводиться щоберезня у різних країнах світу: передбачає проведення мистецьких виступів або флешмобів, бажано біля пам'ятників, погрудь або портретів Тараса Шевченка (не потребує реєстрації учасників).
  • Другий (відбірковий етап), приурочений до річниці викупу Тараса Шевченка з кріпацтва, проводиться щоквітня: передбачає
    проведення МОК відбіркового конкурсу на визначення переможців ІІ етапу, які представлятимуть свою країну у ІІІ етапі.

!!! Реєстрація є обов'язковою (див. розділ Положення «Реєстрація учасників»)

https://goo.gl/forms/fHRcyBZ20V98rEz23 .

!!! Водночас у квітні 2019 року в Україні проходитиме XXV Всеукраїнський відкритий конкурс читців ім. Т. Шевченка, у якому братимуть участь українці та представники національних спільнот, котрі проживають в Україні. Переможці цього етапу представлятимуть Україну в травні на ІІІ етапі Проекту. Точну дату і місце проведення буде повідомлено додатково (орієнтовно - 22 квітня).

  • Третій (заключний) етап, приурочений до повернення Тараса Шевченка в Україну, проводиться щотравня в м. Києві (Україна), на базі Київського Національного університету імені Тараса Шевченка.

!!! Реєстрація є обов'язковою (див. розділ Положення «Реєстрація учасників»).

!!! Про точну дату (орієнтовно - 21-24 травня) і місце проведення ІІІ етапу Проекту буде повідомлено додатково.

Решта необхідної інформації - у додатку 3 (Порядок взаємодії з ЦОУ), додатку 4 та додатку 5 до Положення


Share
Tweet