Реєстрація учасників (стисло)

14.11.2018
Необхідною умовою до участі у Проекті є Заявка, оформлена у відповідності до встановлених вимог.


1) Реєстрація учасників з України здійснюється з 12 січня до 12 квітня 2019 року.

!!! Обов'язковою умовою для таких учасників є участь у ІІ відбірковому етапі конкурсу (проводиться разом зі Всеукраїнським відкритим конкурсом читців імені Тараса Шевченка). 

2019 року, 20-21 квітня, на базі Академії керівних кадрів культури та мистецтв України проходитиме XXV Всеукраїнський відкритий конкурс читців ім. Т. Шевченка, у якому братимуть участь українці та представники національних спільнот, котрі проживають в Україні. Переможці цього етапу представлятимуть Україну в травні на ІІІ етапі Проекту.

2) Реєстрація учасників - іноземних громадян здійснюється в період з 12 січня до 12 травня 2019 року.

Цьогоріч ІІІ заключний Міжнародний етап конкурсу за традицією відбуватиметься 22-23 травня в місті Києві на базі Червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка (реєстрація учасників від світової спільноти здійснюється до 12 травня за допомогою кнопок, розміщених на сайтіта за реєстраційним посиланням на сторінці у Фейсбуку.

ЗАРЕЄСТРУВАТИ УЧАСНИКА

!!! Після проходження реєстрації, залежно від обраного творчого напряму, на електронну адресу учасника надсилається повідомлення про успішну реєстрацію. У разі неотримання такого повідомлення необхідно звернутися на електронну адресу контакт-центру Проекту для уточнення реєстраційних даних.

Взаємодія із Центральним оргкомітетом

Після реєстрації учасників подальша взаємодія із ЦОУ залежно від обраних номінацій здійснюється відповідно до схеми заходів Проекту, що є додатком до Положення, за допомогою електронних адрес:

[email protected] - «Наживо» та «Мій Шевченко: Муз.-театральний»;

[email protected]- «Відеоформат» та «Мій Шевченко: Літературний»;

[email protected] - «Мій Шевченко: Художньо-прикладний»;

[email protected] - «Поза часом» та «Пам'ять».


Share
Tweet